Pomysł Marty i Bartka na stworzenie lokalnej, transparentnej marki, z biegiem lat przerodził się w to, czym Elementy są dzisiaj: polską marką duchem z wizją wykraczającą znacznie dalej.

Od 2015 roku stale się rozwijamy. Zachęcamy naszych klientów do świadomych wyborów.
Nie prowadzimy wyprzedaży sezonowych. Oferujemy sprzedaż używanych ubrań w niższych cenach. Nasze kolekcje uzupełniają się wzajemnie, a ulubione modele są dostępne przez wiele sezonów.
Chcemy robić modę lepiej.

Opis stoiska
Opis stoiska
elementy banner
  • Lokalna produkcja
  • Transparentność cen 
  • Drugi obieg ubrań 
  • Zrównoważone działania
  • Opakowania wielokrotnego użytku 
  • materiały z recyklingu 
  • materiały przyjazne środowisku 
  • 1% dla inicjatyw społecznych
Oferta Partnera
Oferta Partnera
relove
RELOVE

Relove to nasza odpowiedź na odpowiedzialne zakupy, dzięki czemu to, co nie sprawia Ci już radości, może pokochać ktoś inny. Jeśli dołączysz do akcji i dostarczysz nam ubranie kupione w Elementach, w ramach podziękowania otrzymasz od nas rabat na nowy produkt. Możesz dostać od nas 10, 15, lub 25% zniżki – w zależności od tego jak dużo pomocy będzie wymagała oddana przez Ciebie rzecz. W ten sposób w naszych butikach możesz kupić taniej odnowione ubrania i dać im drugie życie.

denim
DENIM

Dlaczego nasz denim jest wyjątkowy?  Stosujemy mieszankę pierwotnego surowca (virgin cotton) z bawełną z recyklingu.  Paliwa kopalne są zastąpione biomasą, co redukuje emisję CO2.  Produkcja napędzana jest energią z alternatywnych źródeł – recyklingowanych odpadów z produkcji orzechów. Jeansy są szyte i prane w Polsce 

loungwear
LOUNGEWEAR

W produkcji naszej odzieży loungewear wykorzystujemy materiały produkowane z dużą dbałością o środowisko, posiadające certyfikaty OEKO TEX 100, TENCEL™ Lenzing, LENZING TM. Nasz produkt wyróżniony – Muska set jest wykonany z Micromodalu certyfikowanego przez LENZING TM.

seamless
SEAMLESS

Kolekcja bezszwowej odzieży (seamless) jest wykonana z recyklingowanego poliamidu. Dodatkowo, przędza została wzbogacona jonami srebra, które hamują rozwój bakterii i pozwalają na dłużej zachować świeżość.

Spot reklamowy
Spot reklamowy

Materiały, których używamy:

 

recyklingowana bawełna

bawełna z certyfikatem OEKO-TEX® 100

cupro

TENCEL™ (Lyocell)

wnaturalna wiskoza ECOVERO™

micromodal

włókna bambusowe

bawełna organiczna z certyfikatem GOTS

Materiały, których nie używamy:

 

akryl

futro naturalne

skóra naturalna

mocno sprany denim

tworzywa sztuczne z PVC

Kontakt
Kontakt

ELEMENTY

MARKETING

media@elementywear.com

pl_PLPolish