logo iossi

IOSSI to polska marka kosmetyków naturalnych i organicznych. Bogate, wielokrotnie nagradzane receptury. Zapachy, w których można się zakochać! Znajdziesz u nas szeroki wybór produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, przywracających skórze uczucie komfortu.

Przebadane pod kątem cery wrażliwej, kosmetyki IOSSI wspierają codzienną pielęgnację skóry wymagającej, narażonej na zanieczyszczenia środowiskowe. Receptury oparliśmy na wysokich stężeniach składników aktywnych, synergii botanicznych ekstraktów i olejków eterycznych, które pozostawiają cerę promienną i szczęśliwą.

Kosmetyki produkujemy zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Zamknięte w szklanych opakowaniach kryją przesłanie, które posyłamy w świat: życie w zgodzie z naturą jest wielowymiarową przygodą, którą warto poczuć – również na własnej skórze.

Nasza pracownia znajduje się w Kłaju – uroczej miejscowości przy Puszczy Niepołomickiej, która codziennie zasila nas i inspiruje. Mam nadzieję, że stosując kosmetyki IOSSI poczujesz jej dobrą energię.

From nature with love
From nature with love
banner iossi
  • Składniki których używamy w naszych produktach pozyskiwane są z poszanowaniem praw zwierząt. Etyczne metody pozyskiwania surowców są niezwykle ważne dla nas oraz dla naszej uczciwości jako marki.
  • Korzystamy z najnowszych badań naukowych potwierdzających skuteczność i bezpieczeństwo surowców, których używamy, jak również samych kosmetyków.
  • Stosujemy naturalne i organiczne składniki najwyższej jakości. Wszystkie akceptowane są przez Ecocert/COSMOS.
  • Jako producent naturalnych kosmetyków czujemy się zobowiązani do szanowania środowiska, w którym żyjemy. Bierzemy udział w lokalnych akcjach sprzątania świata i współpracujemy z lokalnymi organizacjami (Lasy Państwowe, NGO).
  • Stosujemy wysokie stężenia składników aktywnych, które zapewniają skuteczną, bezpieczną pielęgnację
  • Większość opakowań kosmetyków IOSSI zrobiona jest ze szkła–surowca o nieograniczonej możliwości przetwarzania.
Bestsellery
Bestsellery
witaminowy koktajl pod oczy
A+E+C Witaminowy koktajl pod oczy. Retinol, witaminy E i C

Jedwabiste serum pod oczy o konsystencji lekkiego olejku, intensywna kuracja do delikatnej skóry. Olejek z witaminą E i C oraz retinolem dogłębnie pielęgnuje, wspomaga regenerację i zapobiega przyszłym zmarszczkom.

Acerola Cytrusowa Esencja
Acerola. Cytrusowa Esencja z kwasami AHA, kwasem hialuronowym i niacynamidem

Skoncentrowana esencja do twarzy z kwasem hialuronowym i niacynamidem tonizuje, wspomaga niwelowanie zmarszczek i łagodzenie podrażnień poprawiając koloryt skóry.

C-shot Luminescent Skin Antioxidant Treatment
C-shot Luminescent Skin Antioxidant Treatment

Skoncentrowane, wodne serum do twarzy z witaminą C w aktywnym stężeniu 10%. Posiada lekką konsystencję, która idealnie wtapia się w skórę. To zastrzyk antyoksydantów, doenergetyzowanie i skuteczne rozświetlenie zmęczonej cery.

Ultra-Rich Multivitamin Wrinkle Smoothing Face Cream
Ultra-Rich Multivitamin Wrinkle Smoothing Face Cream

Wygładzający, bogaty krem do twarzy z witaminą C, B3 i E oraz bakuchiolem – naturalną alternatywą dla retinolu. Zastrzyk witamin dla każdego typu cery, zwłaszcza suchej oraz dojrzałej. Podnosi poziom nawilżenia skóry o 32.1% po 4 tygodniach regularnego stosowania.

Kampania iossi PRO
Kampania iossi PRO

Wraz z ukazaniem się nowej linii IOSSI PRO zapragnęłyśmy dodatkowo poruszyć bliskie i ważne dla nas zagadnienie akceptacji i wiary w siebie. Zwłaszcza wśród kobiet. Jako marka, którą w większości tworzą kobiety, {iossi} pragniemy dołożyć swoją cegiełkę do tematu ciałopozytywnego myślenia „self and body positive”.

Długo zastanawiałyśmy się nad koncepcją kreatywną projektu. Przeglądnęłyśmy kilkaset modelek plus size i size zero z nadzieją, że spotkamy dziewczynę z rozmiarem M, L czy S. Takie zwykłe, normalne rozmiary, jakie same nosimy. Po kilku dniach wpadłyśmy na pomysł, aby twarzami produktów były osoby, które w nie najbardziej wierzą – My: Joanna – Właścicielka marki IOSSI, Ewa – Specjalistka ds. SoMe, Małgorzata – Technolożka, Anna – Kierowniczka Produkcji, Agata – Menadżerka Sprzedaży, Paulina – Pracowniczka Produkcji, Anna – Specjalistka ds. Administracyjnych.

Kontakt
Kontakt
pl_PLPolish